Tübitak’tan “Herkes Bilim ve Teknik Okusun” kampanyası

Tübitak’tan “Herkes Bilim ve Teknik Okusun” kampanyası

TÜBİTAK popüler bilim dergileri 2018 yılına yepyeni bir abonelik kampanyası ile giriyor.  

TÜBİTAK’tan yapılan açıklamaya göre, “Bilim ve Teknik (15 yaş ve üzeri)”, “Bilim Çocuk (7-12 yaş)” ve “Meraklı Minik (3-7 yaş)” dergileri, toplumda bilim ve teknoloji kültürü oluşturmada öncülük etmek, her yaştan insanı bilimle tanıştırmak, bilimi sevdirmek, bilimsel, teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri anlaşılır dille okuyucunun bilgisine sunmak amacıyla yayımlanıyor. Yarım asırdır yayımlanan popüler bilim dergileri, yıla daha düşük fiyat ve ücretsiz kargo fırsatı sunan yeni abonelik kampanyasıyla giriyor.

En son fiyat artışı 2012 yılında yapılan dergilerin, bu yıl perakende satış fiyatı Bilim ve Teknik için 7 lira, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik için 6 lira olarak belirlenirken, abonelik kampanyası kapsamında Bilim ve Teknik dergisinin yıllık aboneliği 84 TL yerine 60 TL, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik dergilerinin ise yıllık aboneliği 72 TL yerine 50 TL olacak. Dergilere ikili ve üçlü kampanya ile de abone olunabiliyor. Herhangi iki derginin yıllık abonelik ücreti 90 TL, üç derginin yıllık abonelik ücreti ise 130 TL.

Tübitak bilim dergilerine abonelik için tıklayınız! 

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

1 Yorum

  • Ahmet T

    20 yıllık Bilim Teknik Dergisi takipçisiydim . Dergileri ciltletim saklardım fakat derginin boyutlarını değiştirince birden soğudum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.