ASELSAN ailesi 44’üncü yaşını kutladı

ASELSAN ailesi 44’üncü yaşını kutladı

Türk savunma sanayisinin en büyük kuruluşu ASELSAN’ın binlerce çalışanı, 44’üncü kuruluş yıl dönümünü nedeniyle ATO Congresium’da düzenlenen gecede buluştu.

Binlerce çalışan, ASELSAN Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği Korolarının seslendirdiği eserler ve ASELSAN Halk Oyunları Topluluğunun gösterileri ile eğlendi. Etkinlikte düzenlenen çekilişle 44 yıl onuruna 44 çalışana hediyeler verildi.

Geceye Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık Piyade, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, üst yöneticiler, çalışanlar ve ailelerinden oluşan 4 bini aşkın misafir katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, ASELSAN’ın Türk savunma sanayi için bir başarı öyküsü olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ardından ASELSAN’ın kuruluşunun 44’üncü yılı onuruna düzenlenen çekiliş ile 44 çalışana akıllı telefondan dört kişilik tatile kadar hediyeler verildi. Çekilişten sonra sahneye çıkan ASELSAN Türk Sanat Müziği Korosu yurdumuzun çeşitli yörelerinden türküler söyledi.

 

ASELSAN Halk Oyunları Topluluğunun horon gösterisi izleyicilerden büyük alkış aldı.

Gecenin sonunda Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Prof. Dr. Haluk Görgün, ASELSAN koro ve topluluklarında çalan, söyleyen ve oynayan tüm çalışanlarımızı tebrik etti.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.