Türk Savunma Sanayii kabiliyetlerini Asya-Pasifik’te sergileyecek

Türk Savunma Sanayii kabiliyetlerini Asya-Pasifik’te sergileyecek

Türk savunma sanayii Asya-Pasifik bölgesinin önde gelen fuarlarından Tayland Savunma ve Güvenlik Fuarına katılıyor. SSB öncülüğünde 32 firma ve SSI ile geniş bir katılım sağlanan fuarda ATAK Helikopteri başta olmak üzere, hava araçları, deniz sistemleri, mühimmatlar sergilenecek.

Asya-Pasifik bölgesinin önde gelen fuarlarından Tayland Savunma ve Güvenlik Fuarı, 18-21 Kasım 2019 tarihleri arasında Bangkok’da düzenlenecek. Fuara ülkemiz adına Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) öncülüğünde 32 firma ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) ile milli katılım sağlanacak. Fuara Asya ülkeleri başta olmak üzere 68 farklı ülkeden 16 binden fazla katılımcının gelmesi bekleniyor.

Türk Savunma Sanayii firmalarınca geniş bir yelpazede katılım sağlanacak olan bu fuarda ATAK Helikopteri başta olmak üzere, hava araçları, deniz sistemleri, mühimmat ve küçük kalibre silahlar, flowforming makinaları ve öne çıkan çok sayıda milli ürün sergilenecek. Türk resmi delegasyonu fuar sırasında, ev sahibi ülke makamları ve katılım sağlayacak diğer ülke delegasyonları ile görüşmeler gerçekleştirilecek.

Katılımcı firmalar arasında, ALKIN KOMPRESOR, ARMSAN, ASELSAN, ASFAT, ATA SİLAH, BAYKAR, HUĞLU, KAREL, MEGE TEKNİK, METEKSAN SAVUNMA,MILSOFT, MKEK, NERO Industries, NUROL MAKİNA, NUROL Teknoloji, Ordulu Bilgi Teknolojileri, Ortem Elektronik, Papilon Savunma, Piri Reis Bilişim, Plasmarket (DLG-Tactical), REPKON, RST Uzaktan Algılama, SAHA İstanbul, Samsun Yurt Savunma (CANİK), Sarsılmaz, STM (Savunma Teknolojileri Mühendislik), TEI, TİMSAN, TİSAŞ-Trabzon Silah, TUSAŞ, TURMAKS İnşaat ve ZSR yer alıyor.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.