FNSS geleceğe yatırım yapıyor

FNSS geleceğe yatırım yapıyor

FNSS Savunma Sistemleri, 27 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilen, IFS Gelecek Yatırımcıları Zirve’sinde, ”Genç Destekçisi Şirket Ödülü” kategorisinde “Gelecek Yatırımcısı” ödülüne layık görüldü.

Dijital dönüşüm şirketlerinden IFS, Türkiye’deki 20. yılında, sürdürülebilir başarılara imza atabilen ve dünyada Türkiye adına rekabet avantajı oluşturmayı hedefleyen şirketleri bir araya getirdiği tecrübe paylaşım platformunun ilk etkinliğini 27 Kasım 2019 tarihinde Swissotel’de iş camiasının önde gelen isimleri eşliğinde gerçekleştirdi.

Sürdürülebilirlik, global arenada rekabet, dijital dönüşümde insan faktörü, kullanıcı deneyiminde yeni nesil teknolojiler ve en son teknolojik trendlerin konuşulduğu zirvede ”Genç Destekçisi Şirket Ödülü” kategorisinde “Gelecek Yatırımcısı” ödülüne FNSS layık görüldü.

FNSS adına ödülü, Bilgi Teknolojileri Direktörü Nafiz Kurt kabul etti. Kurt, “Global Lige Çıkmanın Anahtarı: Dijitalleşme” konulu panelde, FNSS’nin Endüstri 4.0 kapsamında attığı dijitalleşme adımları ve global arenada rekabet avantajı elde etmek için dijitalleşmenin gücünden nasıl faydalandığı konularında bir konuşma gerçekleştirdi.

FNSS’nin üniversite sanayii işbirliğine ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversiteli öğrencilerin projelerine yaptığı desteğin takdir edildiğini gösteren bu ödül, tüm özveri ve çabaların değerli bir sonucudur.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.