Katmerciler 6 Zırhlısıyla Eurosatory’e çıkarma yaptı

Katmerciler 6 Zırhlısıyla Eurosatory’e çıkarma yaptı

Katmerciler, HIZIR, KHAN, KIRAÇ, Zırhlı Ambulans, TOMA ve UKAP olmak üzere altı zırhlı araçtan oluşan güçlü portföyüyle Eurosatory Fuarına katılıyor.

Son yıllarda yaptığı atılımlarla Türkiye’de olduğu kadar uluslararası ölçekte de ilgi ve dikkat çeken Türk savunma sanayiinin güçlü şirketi Katmerciler, 11-15 Haziran 2018 tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek Eurosatory Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı’nda yerini aldı.

Katmerciler, NATO standartlarında üretilen, segmentinde Türkiye’nin en güçlü zırhlı muharebe aracı olan HIZIR, kriminal inceleme aracı KIRAÇ, 4×4 zırhlı personel taşıyıcı KHAN, 4×4 Zırhlı Ambulans, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) ve Uzaktan Kumandalı Atış Platformunu (UKAP) sergiliyor. Katmerciler, her biri farklı bir ihtiyaca hitap eden araçlarıyla yerli ve yabancı heyetlerin ve ziyaretçilerin odak noktalarından birisi olmayı hedefliyor.

Oldukça zengin bir savunma portföyüne sahip şirket, tüm araçlarını kendi Ar-Ge Merkezinde geliştiriyor. Yeni teknolojileri ürünlerine uyarlama konusunda son derece başarılı bir şirket olan, özgün ürünleriyle sektörde saygınlık uyandıran Katmerciler, tekerlekli zırhlı araçlardan uzaktan kumandalı insansız kara araçlarına, zırhlı iş makinelerinden özel ürünlere uzanan geniş bir yelpazede, çok farklı savunma ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan oldukça geniş bir savunma portföyüne sahip.

Katmerciler, savunma ürünlerini beş ana kategoride topluyor: 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araçlar, Özel Ürünler, Zırhlı İş Makineleri, Görev Odaklı Özel Amaçlı Araçlar ve Zırhlı Lojistik Araçlar.

Katmerciler, araçlarını yerinde görmek, işbirliği imkanlarını araştırmak isteyen kurum ve firma temsilcilerini fuarın 5A holünde bulunan B-821 nolu standında ağırlayacak.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.